Elektro-Jarex Sp. z o.o. Sp. K. to ponad 20- letnie doświadczenie branży:
elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

W roku 1991 otworzyliśmy jedną z pierwszych w Kielcach hurtownię elektryczną oferującą pełen zakres materiałów elektrycznych i energetycznych.
W roku 1994 powstała firma Elektro-Jarex, oferująca usługi w branży elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej. Dobra organizacja pracy, jak również wysoka jakość świadczonych usług dała możliwość dalszego rozwoju firmy, co pomogło w roku 2001 na zrealizowanie inwestycji polegającej na wybudowaniu kompleksu budynków handlowo- usługowych w bardzo atrakcyjnym miejscu miasta, przy głównej ulicy Warszawskiej, gdzie do dziś jest siedziba firmy.
W celu poprawy jakości świadczonych usług, w roku 2001został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 – 2000.

Dynamiczny rozwój działalności firmy Elektro-Jarex zaowocował powołaniem do życia dwóch spółek, które zajmują się: usługami budowlanymi, wynajmem i zarządzaniem administracyjnym budynków handlowo-usługowych zlokalizowanych przy ulicy Warszawskiej. Kapitał własny opiewa na ponad 6 milionów złotych.
W 2015 roku uruchomiona została w wyniku przekształceń spółka Elektro-Jarex Sp. z o.o. Sp.k., która po dziś dzień kontynuuje tradycje i doświadczenie.

Współpraca ze specjalistycznymi firmami i liderami rynku branży budowlanej, uznanymi nie tylko w Polsce, jak również poza granicami takimi jak:
Skanska, Eko-Energia, Dorbud, AnnaBud lub Lumen Polska dała nam możliwość zdobywania doświadczenia przy realizacji dużych projektów oraz wyznaczyła nowe kierunki rozwoju.

Wypracowane wśród naszych pracowników nawyki spełniają wymogi najwyższych standardów BHP.

Roboty elektryczne wykonywane przez naszą firmę spełniają wszelkie wymagania norm polskich oraz międzynarodowych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz materiały renomowanych i sprawdzonych firm. Kwalifikacje, doświadczenie przy realizacji inwestycji oraz referencje mogą potwierdzić pełne zaufanie do nasze firmy.